درباره ما
ABOUT US

شرکت صنایع فرش آذرخش بیدگل کاشان در سال 1375 فعالیت خود را در زمینه تولید فرش باکیفیت ماشینی آغاز کرد.این شرکت بابهره گیری از سرمایه‌ی انسانی مجرب و کارآزموده فرصت های شغلی مناسبی برای افراد بومی منطقه ایجاد و با استفاده از تخصص کادر حرفه ای خود نسبت به تولید محصولات مرغوب اقدام نمود.

تلاش مدیران شرکت از ابتدا تولید کالای باکیفیت بوده است لذا باعشق به هنر اصیل ایرانی که همان فرش ایرانی است مارابرآن داشت تا محصولاتی بارنگ آمیزی متنوع و منحصر به فرد و همچنین نقشه های زیبا و اصیل ایرانی که بوسیله طراحان با ذوق این شرکت طراحی گردیده است،تولید نماییم.


تعداد طرح های موجود
Number of designs available
باشگاه مشتریان
Customer Clubآخرین اخبار
LAST NEWS

توسعه بازار فرش نیازمند بازاریابی، خلق ارزش و سلیقه یابی است

سنندج - مسئول مرکز ملی فرش ایران گفت: توسعه بازار فرش نیازمند بازاریابی، خلق ارزش و سلیقه یابی است و باید فعالان این عرصه تمام توان خود را در این مسیر به کار گیرند. به گزارش خبرنگار مهر، فرحناز رافع روز یکشنبه در مراسم رونمایی از سند رسمی ثبت جهانی فرش یک پود سنندج در دانشگاه کردستان اظهار کرد: طرح، رنگ و نقشه بیشتر فرش‌ها باید متفاوت باشد تا بازار صادراتی مطلوبی پیدا کند اما نقشه و طرح فرش سنندج برای توسعه بازار نیاز به تغییر ندارد. وی افزود: توسعه بازار فرش نیازمند بازاریابی، خلق ارزش و سلیقه یابی است و باید فعالان این عرصه تمام توان خود را در این مسیر به کار گیرند. رافع تصریح کرد: برای فرش دستباف ایرانی نیاز به سلیقه یابی نیست و آنچه مورد نیاز است، خلق ارزش افزوده است. مسئول مرکز ملی فرش ایران اظهار داشت: از آغاز دولت سیزدهم، رئیس جمهور برای معرفی بیشتر فرش دستباف در سفر هریک از مقامات و رؤسای جمهور کشورهای دیگر به ایران دستور برپایی نمایشگاه فرش دستباف را می‌دهد و تاکنون چندین مورد هم برپا شده است. رافع خاطرنشان کرد: برای توسعه بازار فروش فرش دستباف سنندج باید تبلیغات گسترده صورت گیرد.

تاریخ بارگذاری : 1402/05/18
موضوع حفاظت و نگهداری از گنجینه موزه فرش ایران یک همت ملی در سطح کل کشور را طلب می کند

به گزارش بیان فردا مسعود سپهرزاد رئیس اتحادیه فروشندگان فرش دستباف تهران فرآیند هوادهی و حفاظت پیشگیرانه، ساماندهی و بازنگری شناسنامه های فرش های مخزنی از موزه فرش بازدید کرد و در جریان این بازدید گفت: موزه فرش ایران هویت و تاریخچه ملی فرش دستباف ایران را روایت می کند و دارای جایگاه ارزشمندی در سطح ملی و بین المللی است. این گنجینه و میراث فرهنگی متعلق به همه ایرانیان است بنابراین موضوع حفاظت و نگهداری این سرمایه ملی فراتر از شهر و استان تهران است و یک همت ملی در سطح کل کشور را هم در بخش دولتی و هم در بخش خصوصی طلب می کند و بنابراین همه علاقمندان و دلسوزان فرش در سراسر کشور مطابق با دستورالعمل های حفاظتی و ساماندهی باید در آن مشارکت کنند. سپهرزاد در ادامه افزود: در همه کشورهای دنیا مجموعه های فرهنگی و غیر انتفاعی از جمله موزه ها برای موفقیت نیاز به پشتوانه های اجتماعی و مردمی دارند و این مجموعه ها معمولا دارای یک هیات امنا متشکل از افراد خبره، امین و دلسوز در کنار افراد ذی نفوذ هستند که با فشار آوردن به دولت و بخش خصوصی، منافع لازم را برای اداره آبرومندانه و موفقیت آمیز خود کسب می کنند. وی تصریح کرد بنابراین من فکر میکنم که تشکیل یک هیات امنا مجرب برای تدوین راهبردهای کلان و اداره موزه فرش ضروری است. بعنوان مثال این هیات امنا می تواند در مورد نوع و کیفیت فرش هایی که در موزه باید نگهداری و به نمایش در آید تصمیم گیری کند.

تاریخ بارگذاری : 1402/04/25

با ما همراه باشید : Follow

ارتباط باما
آدرس : استان اصفهان، شهرستان آران و بیدگل، شهرک صنعتی سلیمان صباحی، بلوار هیئت امنا، پلاک 427
تلفن : 03154759082
© 2019. All Rights Reserved. Design and Developed by ariaads.ir