درباره ما

 

شرکت صنایع فرش آذرخش بیدگل کاشان در سال 1375 فعالیت خود را در زمینه تولید فرش باکیفیت ماشینی آغاز کرد.این شرکت بابهره گیری از سرمایه‌ی انسانی مجرب و کارآزموده فرصت های شغلی مناسبی برای افراد بومی منطقه ایجاد و با استفاده از تخصص کادر حرفه ای خود نسبت به تولید محصولات مرغوب اقدام نمود.

تلاش مدیران شرکت از ابتدا تولید کالای باکیفیت بوده است لذا باعشق به هنر اصیل ایرانی که همان فرش ایرانی است مارابرآن داشت تا محصولاتی بارنگ آمیزی متنوع و منحصر به فرد و همچنین نقشه های زیبا و اصیل ایرانی که بوسیله طراحان با ذوق این شرکت طراحی گردیده است،تولید نماییم.

این مجموعه درحال حاضر یکی از بهترین تولیدکنندگان فرش ماشینی در ایران می باشد و کلیه فرش های این مجموعه از بهترین نوع الیاف آکریلیک هیت ست که مطابق با استانداردهای بین المللی هست،می باشد.این شرکت با بهره گیری از دستگاه های پیشرفته بافندگی روز دنیا در جهت تولید کالاهای مرغوب و قابل رقابت با مشابه خارجی نسبت به تولید محصول با کیفیت برای هموطنان عزیز و صادرات محصولات تولیدی خود به کشورهای هدف اقدام نموده است.

هدف ما ارائه ی محصولاتی متنوع و به روز در جهت افزایش رضایت مندی مشتریان و در نهایت افزایش سهم در بازار داخلی و خارجی می باشد.

مدیران شرکت در راستای اهداف خود موفق به کسب برند تجاری با نام

"فرش مُدرن"

گردیده اند که تمامی محصولات این شرکت با این برند به بازار عرضه می گردد.

 


با ما همراه باشید : Follow

ارتباط باما
آدرس : استان اصفهان، شهرستان آران و بیدگل، شهرک صنعتی سلیمان صباحی، بلوار هیئت امنا، پلاک 427
تلفن : 03154759082
© 2019. All Rights Reserved. Design and Developed by ariaads.ir